Tilbake til innleggsoversikten Tilbake
til første side Søk på GOLFSIDEN
Les mer
Her kan du legge inn: nytt innlegg
 jonny - 18. Mar 2006 kl. 00:11 * IP
Amatører
Det er det jeg vil kalle de som er ansvarlige for overføring av golfsendinger fra USA, enten det er amerikanerne eller de ansvarlige i SportN som er de skyldige. Hva i huleste er vitsen med å *sende direkte fra BAy Hill*, når man enkelt og greit kutter sendingen når det er på det mest spennende ?
Like før det blir avklart hvem som klarer cutten, sender man i stedet poker !!??
Det blir omtrent som å avbryte et utforrenn like før de 3 største favorittene skal starte og så sende en treningskamp i fotball. Hallo !
Sant som det er sagt, seerne blir ikke dummere og dummere, men TV, og avisene, blir dummere og dummere. Og den som ikke er enig, er blitt dummere og dummere. Herre min hatt.
jonny
|
 cobra (18. Mar 2006 07:27) * IP
En forferdelig sammenligning, Hvem som greier cuten og de tre beste i et utforrenn. Hvem som greier cuten vil jeg sammenligne med å sende startnummer 70 i en et slalomrenn, for å se om de kommer til andreomgang.
Tror de betaler for satelitten til midnatt dag 1 til 3, mens den siste dagen sender de selvsagt til det er kåret en vinner.
 TV-mann (18. Mar 2006 10:02) * IP
Det er det produserende TV-selskapet som setter opp sendeskjemaet. De innledende dagene sender de normalt fra 15 til 18 lokal tid når turneringer går på østkysten av USA- altså 21 til 24 norsk tid.
|
|